Regulamin - kurs C#

Regulamin appG - strona główna

Regulamin

Kupując kurs akceptujesz poniższy regulamin

 1. Właścicielem kursu jest firma appG Nawrot Marcin, z adresem korespondencyjnym Sokołów Górny 55, 28-305 Sobków. NIP: 656-228-72-57, REGON: 260712147.

 2. Kontakt możliwy poprzez adres email: appGNawrot@gmail.com, poprzez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny jest możliwy po wcześniejszym kontakcie poprzez pocztę elektroniczną.

 3. Klient kupując produkt zobowiązany jest do podania danych teleadresowych, tj. imię, nazwisko, adres w celu potwierdzenia zakupu produktu ( Faktura VAT 23% )

 4. Kurs można zakupić poprzez zakup bezpośrednio na stronie WWW lub poprzez kontakt drogą mailową i wpłatę na konto bankowe firmy appG Nawrot Marcin

 5. Klient kupując kurs wyraża zgodę na wysyłkę lekcji drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail

 6. Zakup kursu jest jednocześnie zgodą na otrzymywanie drogą elektroniczną treści marketingowych dotyczących produktów firmy appG Nawrot Marcin oraz firm współpracujących. W każdej chwili można anulować zgodę - więcej w Polityce Prywatności.

 7. Powyższy punkt jest istotny w przypadku zakupu połowy kursu, jeżeli anulujesz zgodę firma appG nie będzie miała możliwości poinformowania klienta o możliwości kontynuacji kursu.

 8. Klient kupując produkt zobowiązany jest do podania adresu e-mail na który będzie otrzymywał fragmenty kursu - lekcje.

 9. appG realizuje kurs wyłącznie poprzez wysyłkę lekcji w formie dokumentów PDF - ilość dokumentów jest uzależniona od ilości lekcji.

 10. Format kursu ( PDF ) jest możliwy do otwarcia poprzez program Adobe Reader lub przeglądarkę Firefox i Chrome.

 11. Klient zobowiązany jest do podania prawidłowego adresu email. Na wskazany adres email zostanie wysłany dowód zakupu oraz lekcje. Lekcje uznaje się za dostarczone nawet wtedy, gdy otrzymywany jest zwrot, iż adres nieprawidłowy.

 12. Klient ma prawo zmienić adres e-mail w czasie trwania kursu - wtedy kolejne lekcje będą wysyłane na wskazany nowy adres e-mail. Nie zostaną wysłane poprzednie, które zostały już dostarczone.

 13. Klient nie ma prawa do zwrotu, może jednak odstąpić od kursu otrzymując zwrot proporcjonalny do ilości nie otrzymanych lekcji przez ilość wszystkich lekcji. Zwrot pomniejszony o 20% ceny jaką zapłacił klient.

 14. Przedstawione na stronie kursu kwoty ( wartość kursu, rabat ) są cenami ostatecznymi dla klienta ( ceny brutto wraz z 23% VAT ).

 15. Klient nie ponosi żadnych opłat za dostarczenie lekcji oraz potwierdzenia zakupu kursu drogą elektroniczną (email).

 16. Klient w ramach promocji otrzyma urządzenie Zap-IT, jego dostarczenie jest dla klienta bezpłatne.

 17. Cena kursu oraz obsługiwane płatności są szczegółowo przedstawione na stronie zakupu kursu i klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem zakupu. Płatności obsługuje firma payU ( payU.pl ) i w przypadku problemów z płatnością należy kierować reklamacje do tejże firmy.

 18. Klient ma prawo do wykorzystania kodu rabatowego, który obniża cenę kursu brutto. Kwota rabatu jest kwotą brutto. Rabat należy wprowadzić przed rozpoczęciem zakupu.

 19. Klient w przypadku zakupu połowy kursu otrzymuje 50% wartości rabatu, druga połowa zostanie uwzględniona przy zakupie drugiej części.

 20. Klient ma obowiązek przechowywać kurs ( lekcje ) w taki sposób, by nie zostały one udostępnione osobom trzecim.

 21. Klient ma prawo cytować kurs w ramach prawa cytatu - klient odpowiada prawnie i finansowo za nieprawidłowe wykorzystanie prawa cytatu.

 22. Klient odpowiada prawnie i finansowo za straty firmy appG Nawrot Marcin w przypadku upublicznienia kursu osobom trzecim. Zabroniona jest odsprzedaż kursu jak i jego fragmentów. Zabronione jest czerpanie korzyści finansowych poprzez kopiowanie fragmentów kursu lub jego całości.

Adres:

Sokołów Górny 55
28-305 Sobków

Telefon:

796-367-993

Czynne:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 18:00
Niedziela: Daj odpocząć ;)

Nie zezwalamy na wykorzystanie powyższych danych w bazach agregujących!
Wiadomość została wysłana! Dziękujemy
Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZAMKNIJ